WYTYCZONA TRASA

Wybraliśmy dla Was najlepsze ścieżki w Karpatach i ułożyliśmy je w niezapomnianą trasę liczącą niemalże 600km.

MONITORING NA ŻYWO

Każdy zawodnik wyposażony będzie w tracker gps zapisujący trasę i pozwalający na śledzenie jego zmagań na żywo.

BEZ WSPARCIA

Epicka przygoda wymaga epickiego wysiłku – Tylko Ty, rower i trasa. Trzeba sobie zasłużyć na tytuł Finishera TRANSCARPATII.

LIMIT CZASU

Ktoś musi wygrać ten wyścig, ale nikt nie przegra. Masz 200 godzin na rywalizację albo wakacje, których nigdy nie zapomnisz.

Przeżyj bikepackingową przygodę na rowerze, pokonaj 600km morderczego ultramaratonu przez dzikie Karpaty, bez wsparcia, bez przerwy, bez opamiętania – na swój własny, niepowtarzalny sposób, czyli dokładnie tak jak chcesz!

Trasa TC to crème de la crème tej części Karpat – wyciskaliśmy ją konsekwentnie – aż do łez! Łez tęsknoty – za tymi przepięknymi terenami oraz łez wzruszenia – z powodu otaczającej nas przyrody i towarzyszącego kolarskiemu zmęczeniu… bólowi. Z tym ostatnim lepiej zaprzyjaźnić się przed wyścigiem, bo jak na prawdziwego przyjaciela przystało, można na niego liczyć.

Trasa przebiega przez wymagające Beskidy wraz z Babia Góra Trails, Orawę i Podhale z wszechobecną panoramą Tatr. Zanim wjedziemy w Pieniny krótka wizyta w kolarskim raju MTB. Genialne Lechnickie ścieżki zwiozą nas w dolinę, by choć przez chwilę rozkoszować się chłodem rwącej wody przełomu Dunajca, a potem to już przecież prawie z górki! Wszechepicki Beskid Sądecki i odludny Beskid Niski, a kiedy już cieszysz się, że do mety tak blisko… Trafiasz w Bieszczady, na tereny udostępnione specjalnie na TC przez leśniczych. Panorama połonin z Dwernik Kamienia (1002m.n.p.m) z pewnością o kilka chwil opóźni Twój triumfalny wjazd na metę. Rozglądaj się za dzikimi żubrami, które na bank zobaczysz tuż przed upragnioną metą! Nie wierzysz? Pogadamy w Mucznem przy kuflu najsmakowitszego piwa jakie poznasz – specjalnie uwarzonego dla Finishera TransCarpatii!